Warsztaty

Szanowni Państwo,


zapraszamy serdecznie na warsztaty z udziałem interesującego człowieka, pasjonatki i praktyka holistycznych metod otwierania świadomości na zdrowie i życie we współczesnym świecie.

Podczas warsztatu Ewa Syrenicz-Tryburska przybliży uczestnikom model holistycznego podejścia do człowieka w ajurwedzie, narzędzia i metody wsparcia w procesie zdrowienia, osiągania dobrostanu, szczęścia i wewnętrznego spokoju.

Metody przekazane podczas warsztatu nie tylko dostarczą informacji i metod pozwalających na poprawę jakości życia ale zainspirują do dobrego, pełnego sensu i zdrowia życia.

Jesteśmy przekonani, że warto spojrzeć w załączony program i zaprojektować czas w wakacyjne weekendy na relaks z ajurwedą,

Ewa Syrenicz-Tryburska współpracuje z Instytutem Jiva w Delhi i jest uczennicą znanego na całym świecie dr Partapa Chauhana.

W załączeniu również notka na temat proponowanych zabiegów. My ze swej strony czas wolny postaramy się Państwu uprzyjemnić poprzez subtelną atmosferę Zielonego Zakątka ZIZI
Koszt zajęć: 300zł

Hania i Leszek

UWAGA! Mapa dojazdu - kliknij!

Sprawdź szczegóły warsztatów na zdjęciach:

kto to jest ewa...
program spotkan...
warsztaty 1 str
warsztaty 2 str

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!